Naar de inhoud
Pak je bonus
Welkomstpakketzonder code 50HIGH50% tot €500 RELDAY25% tot €100 LUCKY9100% tot €150 Alle codes
Bruno Casino kapitein met ster, held van coupon 1
Coupon 1/3

100%

tot €500

+ 150 free spins

1e stortingmin. €207 dagen geldigx40
Bruno Casino heldin in het rood, coupon 2
Coupon 2/3

55%

tot €500

+ 100 free spins

2e stortingmin. €207 dagen geldigx40
Bruno Casino held met blauw masker, coupon 3
Coupon 3/3

100%

tot €500

sluit het pakket af

3e stortingmin. €207 dagen geldigx40
Inhoud van deze pagina9 onderdelen
  1. 01De drie coupons
  2. 02Bonus per storting
  3. 03Voor- en nadelen
  4. 04Bonuscodes
  5. 05Inzet x40
  6. 06Inzet per speltype
  7. 07Reload-week
  8. 08Voorwaarden
  9. 09Vragen

Hoe werken de drie coupons van het welkomstpakket?

Elke storting van minstens €20 opent de volgende coupon, automatisch en zonder code. De free spins komen in porties van 50 per dag (art. 4.5): 150 bij je 1e storting, 100 bij je 2e.

Coupon 1/3

100%

tot €500

+ 150 free spins

in porties van 50 per dag

Bruno Casino held op coupon 1
1e stortingmin. €207 dagen geldig
Coupon 2/3

55%

tot €500

+ 100 free spins

na je tweede storting

Bruno Casino held op coupon 2
2e stortingmin. €207 dagen geldig
Coupon 3/3

100%

tot €500

geen free spins

sluit het pakket af

Bruno Casino held op coupon 3
3e stortingmin. €207 dagen geldig

€500+€500+€500=€1.500 + 250 free spins

Hoeveel bonus krijg je bij jouw storting?

Bij coupon 1 en 3 verdubbelt je storting tot €500, bij coupon 2 krijg je er 55% bij. Er is maar één bonus tegelijk actief (art. 3.15), dus de coupons lopen na elkaar en niet door elkaar.

Je stortCoupon 1 (100%)Coupon 2 (55%)Coupon 3 (100%)
€20€20 + 150 free spins€11 + 100 free spins€20
€50€50 + 150 free spins€27,50 + 100 free spins€50
€100€100 + 150 free spins€55 + 100 free spins€100
€250€250 + 150 free spins€137,50 + 100 free spins€250
€500€500 + 150 free spins€275 + 100 free spins€500
€910€500 (maximum)€500 + 100 free spins€500 (maximum)

Bron: Bruno Casino Promotions, Bonus Terms art. 4.2 en 4.5

Is het Bruno Casino welkomstpakket de moeite waard?

Voor wie vooral slots speelt, levert het pakket veel speelgeld op; wie live speelt, heeft er weinig aan. Weeg de punten hieronder af voordat je je eerste storting doet.

Wat goed is

  • Tot €1.500 bonus verdeeld over drie stortingen, dus je hoeft niet alles in één keer te storten
  • 250 free spins zonder extra storting bovenop coupon 1 en 2
  • Geen code nodig: je kunt het pakket niet missen door een typfout
  • Slots tellen voor 100% mee voor de inzet

Waar je op let

  • Inzet x40 op de bonus: bij €500 bonus is dat €20.000 aan spins
  • Elke coupon is maar 7 dagen geldig
  • Uit de free spins haal je maximaal €50 (art. 4.8)
  • Live spellen tellen voor 0%, live roulette en blackjack voor 10%

Welke Bruno Casino bonuscodes zijn er na het pakket?

Er zijn drie codes: 50HIGH, RELDAY en LUCKY9. Ze gaan pas open als je het welkomstpakket inclusief inzet hebt afgerond (art. 4.1).

Bruno Casino Highroller met code 50HIGH

Highroller

50% tot €500

Voor grotere stortingen, na het welkomstpakket.

50HIGH
Bruno Casino Zondag-reload met code RELDAY

Zondag-reload

25% tot €100

Alleen op zondag te gebruiken.

RELDAY
Bruno Casino Wekelijkse reload met code LUCKY9

Wekelijkse reload

100% tot €150

Een vaste reload voor elke week.

LUCKY9
SituatieWat er gebeurtArtikel
je vult een code in bij een van je eerste drie stortingenje krijgt het welkomstpakket niet: laat het codeveld leeg4.10
je welkomstpakket is nog niet vrijgespeeldcodes en andere acties gaan nog niet open4.1
er loopt nog een bonuseen nieuwe code werkt niet3.15
je wilt RELDAY op zaterdag gebruikenwacht tot zondag: RELDAY is de zondag-reloadPromotions

Alle Bruno Casino bonuscodes en de volgorde

Hoeveel moet je inzetten voordat je bonus vrijkomt?

Je zet 40 keer het bonusbedrag in. Bij €100 bonus is dat €4.000 aan inzet op slots. Je speelt eerst met je eigen storting, daarna met het bonusgeld (art. 3.10).

  • max. €5 per spin op slots, ook voor een gekochte bonusronde
  • max. €10 per ronde in live spellen
  • winst uit een bonus is begrensd op 10 keer het bonusbedrag

Reken je coupon door

Minimaal €20 per storting. Inzet x40 op het bonusbedrag, max. €5 per spin op slots.

Bonus€100
Inzet nodig (x40)€4.000
Spins van €5 minimaal800
Free spins erbij150

Waarom maakt het uit welk spel je kiest?

Niet elk spel telt even zwaar. Met dezelfde €100 bonus loopt de benodigde inzet flink op als je buiten de gewone slots speelt.

SpeltypeTelt meeInzet nodig bij €100 bonus
Slots100%€4.000
Bonus buy50%€8.000
Live roulette en blackjack10%€40.000
Instant Win5%€80.000
Tafel-, kras- en overige live spellen0%telt niet

Bron: Bonus Terms art. 3.18

Hoe ziet een week met reloads eruit?

Na het pakket draait je week om LUCKY9 en, op zondag, RELDAY. Cashback tot 25% per week en rakeback tot 18% lopen daarnaast.

  • LUCKY9: 100% tot €150, de wekelijkse reload
  • RELDAY: 25% tot €100, alleen op zondag
  • Rakeback geldt alleen voor inzet op slots en niet voor bonusgeld (art. 6.2.4 en 6.2.9)

Zo plan je de Bruno Casino reload bonus

madiwodovrzazo
LUCKY9wekelijkse reload, 100% tot €150
RELDAYzondag, 25% tot €100
Cashbacktot 25%, per week berekend
Rakebacktot 18% op slots, direct vanaf €0,10
Bruno Casino cashback portemonnee

tot 25%wekelijkse cashback

Bruno Casino rakeback

tot 18%rakeback op slots

Wat staat er op de achterkant van elke coupon?

x40

Alle bonussen zet je 40 keer in voordat het geld opneembaar is (art. 3.9).

  • €250 bonus = €10.000 inzet
  • €500 bonus = €20.000 inzet
  • de bonus is sticky: eerst eigen geld, dan bonusgeld (art. 3.10)

€5

Met een actieve bonus zet je op slots maximaal €5 per spin in en in live spellen €10 (art. 3.6 en 3.7).

  • ook de prijs van een gekochte bonusronde valt onder de €5
  • verdubbelen na een ronde telt mee voor de limiet
  • Slots100%
  • Bonus buy50%
  • Live roulette10%
  • Blackjack10%
  • Instant Win5%
  • Tafelspellen0%
  • Krasspellen0%
  • Live spellen0%

Bron: Bonus Terms art. 3.18

7 dagen

Elke bonus uit het welkomstpakket is 7 dagen geldig (art. 4.10). Free spins activeer je binnen 3 dagen (art. 4.6).

  • andere bonussen: standaard 14 dagen (art. 3.11)
  • na de looptijd vervallen bonus en winst (art. 3.12)

10×

Winst uit een bonus is begrensd op tien keer het bonusbedrag (art. 3.28). Uit de free spins van het pakket haal je maximaal €50.

  • opnemen vóór de x40 mag, maar dan vervallen bonus en bonuswinst (art. 3.13)
  • je storting zet je minstens 3 keer om voordat je opneemt (art. 2.6)
Niet toegestaanGevolgArtikel
meer dan één account per huishouden, IP of apparaataccounts dicht, bonus en winst vervallen1.2
twee stortingsbonussen tegelijkde tweede bonus start niet3.15
bonusrondes bewaren tot na de inzetbonuswinst kan vervallen3.17
een code bij het welkomstpakketgeen welkomstpakket4.10

De Bruno Casino bonusvoorwaarden op een rij

Veelgestelde vragen over de Bruno Casino aanbieding

Pak je bonusBruno Casino heldin met gouden munt
Krijg je de Bruno Casino aanbieding ook als je al een account hebt?

Het welkomstpakket hoort bij je eerste drie stortingen. Heb je die al gedaan, dan is het pakket voor jou verbruikt; daarna gelden alleen de codes en de wekelijkse acties.

Mag je meer dan één account openen voor een tweede pakket?

Nee. Bruno staat één account toe per persoon, huishouden, IP-adres en apparaat (art. 1.2). Dubbele accounts kunnen worden gesloten, inclusief bonus en winst.

Om welke tijd worden bonussen bijgeschreven?

Bruno rekent bonussen in CET, de Nederlandse wintertijd (art. 3.27). Let daarop bij de free spins die per dag binnenkomen.

Kun je de bonus stoppen als je toch geen zin hebt in x40?

Ja. Je mag een bonus annuleren zonder verlies van eigen geld (art. 3.14). Bonusgeld en winst daaruit vervallen dan.

Werkt het pakket ook met een storting via Apple Pay of Google Pay?

De voorwaarden noemen geen uitzondering per betaalmethode. Wat telt is de minimale storting van €20 per coupon.

Wat gebeurt er met de free spins als je ze niet op tijd start?

Free spins moet je binnen 3 dagen activeren. Daarna vervallen ze, net als winst die je na 7 dagen nog niet hebt vrijgespeeld (art. 4.6).

Kun je de free spins op een andere slot spelen?

Nee. De free spins van het pakket draai je op Gates of Olympus of op de BGaming-slots Aztec Magic, Aztec Magic Deluxe, Johnny Cash, Platinum Lightning en Platinum Lightning Deluxe (art. 4.4).

Bronnen

Gecontroleerd op 22-10-2026 aan de hand van de voorwaarden van Bruno Casino.

€1.500 + 250 free spins

Pak je bonus